Szanowni Państwo,

w związku z realizacją projektu szkoleń pt. Polski przemysł dla energetyki jądrowej - szkolenia dla polskiego pod kątem wykonania prac dla energetyki jądrowej" zapraszamy do udziału w konferencji inauguracyjnej w formule on-line w dniu 17.10.2022 r.Celem konferencji jest przekazanie przedstawicielom branży energetycznej informacji o organizowanych szkoleniach, zakresie merytorycznym każdej grupy szkoleniowej oraz o możliwości udziału i warunkach zgłoszeń. 
Przedstawiciele 3 grup docelowych tj budowlanej, elektrycznej i metalowej oraz IGEOS dokonają krótkich prezentacji na temat wartości szkoleń i poruszanej tematyki.

Do wystąpień zaprosiliśmy również przedstawicieli Rządu, którzy pokrótce omówią założenia polityki energetycznej oraz projektu energetyki jądrowej w Polsce.

Zapraszamy do bezpłatnego zarejestrowania się na konferencję inauguracyjną pod linkiem:
https://forms.gle/Bb3DwTA7qtGRFG7u6

Pobierz program- PDF 

Udział w konferencji (oraz w samych szkoleniach) jest bezpłatny.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.