19-21 października 2020 r – nowy termin XVIII Konferencji Naukowo-Technicznej „Udział Chemii Energetycznej we Wzroście Efektywności Urządzeń” w Wiśle

 

XVIII Konferencja Naukowo-Techniczna „Udział Chemii Energetycznej we Wzroście Efektywności Urządzeń”, objęta patronatem honorowym przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska, została przeniesiona na termin jesienny.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników, organizator wydarzenia, Ecol Sp. z o.o., zdecydował o zmianie daty konferencji w Wiśle na 19-21 października 2020 r.

Decyzja jest podyktowana aktualnymi zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia oraz Ministra Zdrowia, dot. organizacji wszelkich imprez i dążenia do minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się COVID-19.

Miejscem wydarzenia nadal pozostaje Hotel STOK w Wiśle.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://konferencje.ecol.com.pl/


ZAMÓWIENIA PUBLICZNE I NIEPUBLICZNE W ENERGETYCE – DOBRE PRAKTYKI

Katalog Dobrych Praktyk - KDP


Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o.o. zapraszają naukowców, zespoły badawcze oraz absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w Konkursie o Nagrodę Siemensa. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2020 r.


Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska prawie od samego początku swojej działalności wspiera organizację Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB, zarówno przez delegowanie eksperta do prac w Komisji Konkursowej i przyznanie prestiżowego Pucharu Izby w konkursie targowym  na „szczególnie wyróżniający się produkt” prezentowany na targach, jak i współudział w organizowanych konferencjach czy spotkaniach biznesowych. Również w tym roku IGEOS objęła patronatem branżowym 33. edycję targów ENERGETAB 2020.


Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska objęła patronatem honorowym XVIII Konferencję Naukowo-Techniczną "UDZIAŁ CHEMII ENERGETYCZNEJ WE WZROŚCIE EFEKTYWNOŚCI URZĄDZEŃ", organizowaną przez Ecol Sp. z o.o. w dniach 13-15 maja 2020 r., w Wiśle.


Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.