W imieniu Oddziału Bielsko-Bialskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, które nieprzerwalnie od ponad 60 lat wspiera rozwój polskiej energetyki i przemysłu elektrotechnicznego oraz firmy ZIAD Bielsko Biała SA, organizatora największych w Polsce międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB, zapraszamy Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej pn. FOTOWOLTAIKA – DZIŚ I JUTRO. Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 maja 2021 r. w wersji on-line
i w dniu 15 września 2021 r. już stacjonarnie podczas targów ENERGETAB 2021 w specjalnie przygotowanej strefie OZE, która umożliwia udział w praktycznych pokazach rozwiązań PV.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, łączymy to co najlepsze – fachową wiedzę członków SEP oraz doświadczenie w integracji branżowej firmy ZIAD Bielsko-Biała, dając możliwość dostępu do ugruntowanej wiedzy w przekazie on-line oraz możliwość nabycia umiejętności praktycznych poprzez udział w dedykowanych szkoleniach.

Transmisja konferencji FOTOWOLTAIKA – dziś i jutro będzie realizowana z Centrum Konferencyjnego firmy ZIAD Bielsko-Biała SA. Jej hybrydowa formuła umożliwi dostęp dla szerokiego grona odbiorców ze środowisk zarówno instytucji państwowych, samorządowych, firm jak i prywatnych podmiotów tworzących rynek fotowoltaiczny.

PATRONATY :
http://www.konferencjebranzowe.pl/patronaty/

RADA PROGRAMOWO-NAUKOWA: http://www.konferencjebranzowe.pl/rada-programowo-naukowa/

PROGRAM :
http://www.konferencjebranzowe.pl/program/

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.