Webinarium 

10 grudnia 2020 

Tytuł: Rozwój energetyki jądrowej w Polsce – przygotowanie krajowego przemysłu do współpracy ze światowym sektorem cywilnej energetyki jądrowej.

Webinarium przeznaczone jest dla krajowych przedsiębiorstw i ma na celu ukazanie zagadnień technicznych, biznesowo-organizacyjnych, transferu technologii i rekomendacji dla Polski na przykładzie światowych projektów jądrowych.

Do wystąpienia zaproszone zostały firmy i organizacje branżowe pracujące na rzecz przemysłu jądrowego z Europy (Finlandia, Wielka Brytania, Francja, Belgia), Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej oraz eksperci Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej.

Konkretne przykłady, procesy i wnioski z budowy nuklearnych bloków energetycznych jakie płyną dla polskiego projektu, z pewnością będą przydatne nie tylko dla decydentów, ale i krajowych przedsiębiorstw, inwestora oraz dozoru jądrowego.

Wspólnie ze światowymi ekspertami przedstawimy jak ukształtować łańcuchy dostaw dla maksymalizacji udziału krajowego przemysłu w realizacji programu jądrowego w Polsce oraz na rynkach eksportowych.  

Wydarzenie objęte patronatem honorowym Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - obowiązuje rejestracja formularzem pod linkiem https://meeting15.com/pl/join-event/rozwoj-energetyki-jadrowej-w-polsce-webinarium-10122020/1376

Pobierz program w wersji POLSKIEJ / ENGLISH

Patronat medialny:

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.