19-21 października 2020 r – nowy termin XVIII Konferencji Naukowo-Technicznej „Udział Chemii Energetycznej we Wzroście Efektywności Urządzeń” w Wiśle

 

XVIII Konferencja Naukowo-Techniczna „Udział Chemii Energetycznej we Wzroście Efektywności Urządzeń”, objęta patronatem honorowym przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska, została przeniesiona na termin jesienny.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników, organizator wydarzenia, Ecol Sp. z o.o., zdecydował o zmianie daty konferencji w Wiśle na 19-21 października 2020 r.

Decyzja jest podyktowana aktualnymi zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia oraz Ministra Zdrowia, dot. organizacji wszelkich imprez i dążenia do minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się COVID-19.

Miejscem wydarzenia nadal pozostaje Hotel STOK w Wiśle.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://konferencje.ecol.com.pl/

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.