W imieniu MATRADE, Biura Handlowego Ambasady Malezji uprzejmie informujmy o organizowanej misji handlowej dla importerów rozwiązań technologicznych oraz sprzętu w związku z trzecią edycją konferencji i targów 'Offshore Technology Conference (OTC) Asia, która odbędzie się w dniach 20-23 marca 2018 w Kuala Lumpur. http://2018.otcasia.org/

Międzynarodowa Konferencja i Targi OTC, której idea powstała w Houston, Texasie, poświęcona jest szeroko rozumianej tematyce związanej z eksploracją, eksploatacją i technologią wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego z podmorskich złóż. W trakcie drugiej azjatyckiej edycji targów w 2016 roku, wzięło w niej udział ponad 20.000 uczestników z 70 krajów. W tym roku kontynuowany będzie temat ''Excellence in Asia'', gdzie kraje azjatyckie zostaną zaprezentowane jako centrum innowacyjnych technologii i opłacalnych rozwiązań dla branży energetycznej.W załączeniu:1. Wstępny program misji2. Zaproszenie3. Formularz rejestracyjnyFirmy biorące udział w misji otrzymają:1. Bezpłatny nocleg (jeden pokój na firmę) od dnia 20 marca do dnia 23 marca (4 dni/3 noce).2. Bezpłatne transfery z lotniska - w dniu przylotu 20 marca i w dniu wylotu 23 marca.3. Bezpłatną możliwość umówienia spotkań B2B z firmami malezyjskimi.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 19 stycznia 2018

Dodatkowe informacje

W razie wszelkich pytań uprzejmie prosimy o kontakt z:

Ms Paulina Wilamowska
Marketing OfficerTrade Office (MATRADE)Embassy of Malaysia
ul. Zlota 59, Level 900-120, WarsawRepublic of Poland
Telephone: +48 22 222 17 72
Fax: +48 22 222 17 64
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.matrade.gov.my

Registration Form

Invitation Letter - OTC Asia 2018

Tentative Programme - OTC Asia 2018

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.