Wydarzenia
30 - 31 maja 2019

Organizatorzy:

Szanowni Państwo, zmieniające się uwarunkowania pogodowe oraz poziom zużycia energii elektrycznej w ciągu roku stały się przyczyną do wyodrębnienia letniego szczytu zapotrzebowania na moc.

Dostrzegając nowe problemy i zagadnienia związane z tym faktem, IGEOS wraz z TGPE i PSE S.A. organizuje wydarzenie pt. "Szczyt letni - seminarium dla dyspozytorów ze spółek dystrybucyjnych i dyżurnych inżynierów ruchu w elektrowniach i elektrociepłowniach”, które odbędzie się w dniach 30-31 maja br. w Elektrowni Wodnej Żarnowiec należącej do grupy PGE Energia Odnawialna S.A.

Do udziału zapraszamy pracowników Państwa Firmy odpowiedzialnych za bezpieczeństwo systemu elektroenergetycznego i współpracę z PSE S.A.

Seminarium będzie dobrą okazją pozyskania najnowszej wiedzy od najlepszych w Polsce fachowców oraz źródłem informacji o przyszłościowych technologiach. Nie zabraknie również czasu na wymianę doświadczeń i wycieczkę techniczną po Elektrowni Wodnej Żarnowiec.

Ramowy program oraz warunki uczestnictwa przesyłamy w załączeniu.

Zapraszamy do udziału!

Monika Silva
p.o. Dyrektora Generalnego

Program

Formularz zgłoszenia

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się