Wydarzenia
jesień 2019

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska otrzymała zaproszenie od Kancelarii Prezydenta RP do projektu pod nazwą Polska Wystawa Gospodarcza, którego celem jest m.in. przedstawienie dorobku polskich firm poprzez prezentację ich kluczowych produktów.  

Jako instytucja zrzeszająca najwięcej firm polskiego sektora energetycznego zostaliśmy uprawnieniu do składania wniosków w imieniu firm jako uczestników PWG.

Kierujemy zatem do Państwa zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu.

Jeśli Państwa Firma wyraża zainteresowanie Wystawą to prosimy o dokonywanie zgłoszeń w formie elektronicznej do dnia 18 marca br do godz 12:00 do biura IGEOS na adres sekretariat@igeos.pl.

Regulamin oraz Wzór wniosku, który należy wypełnić oraz Regulamin Wystawy 

Regulamin naboru, oceny wniosków oraz wyboru wystawców Polskiej Wystawy Gospodarczej

Wniosek - Wystawca Polskiej Wystawy Gospodarczej

Z uwagi na skalę projektu i jego szczególny charakter powołana została Kapituła składająca się z przedstawicieli świata nauki, mediów oraz instytucji publicznych i sektora pozarządowego. Jej głównym zadaniem jest wyłonienie Wystawców, których sylwetki i osiągnięcia zostaną zaprezentowane podczas PWG.

Poniżej przedstawiamy kilka faktów organizacyjnych. Gdyby pojawiły się pytania, prosimy o kontakt. Postaramy się w jak najkrótszym czasie uzyskać na nie odpowiedź.

Więcej informacji na stronie  www.pwg.prezydent.pl

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.