Wydarzenia
13 grudnia 2018

Zapraszamy na spotkanie wigilijno-noworoczne członków i przyjaciół Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, które odbędzie się w dniu 13 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Hotelu Marriott w Warszawie, Al. Jerozolimskie 65/79 (Sala Bałtyk). 

Nasze spotkania wigilijne są doroczną imprezą integrującą członków i przyjaciół IGEOS, stwarzają doskonałą okazję do nawiązania i zacieśnienia kontaktów, złożenia sobie życzeń i podsumowania wydarzeń mijającego roku. Będziemy zaszczyceni, jeżeli zechcą Państwo wziąć udział w spotkaniu również w tym roku.

Wieczór uświetni swoim występem ENERGY BAND - zespół złożony z prezesów i pracowników firm członkowskich IGEOS, pasjonatów energetyki i muzyki, który powstał z potrzeby jedności i integracji środowiska. Premierowy występ ENERGY BAND podczas Gali II Kongresu Innowacji w Energetyce okazał się wielkim sukcesem.

Tak pozytywnej energii nie znajdą Państwo nigdzie w sektorze!

Ramowy program spotkania:

  • 18:00 - część oficjalna
  • 18:30 - uroczysta kolacja
  • 19:30 - loteria świąteczna
  • 20:00 - ENERGY BAND w świątecznej odsłonie

Miejsce konferencji:

  • 13 grudnia 2018r.,
  • Hotel Mariott w Warszawie.
  • Al. Jerozolimskie 65/79 (Sala Bałtyk).

Bliższych informacji udziela:

Monika Silva (IGEiOŚ)
Telefon: +48 784 422 110
email: m.silva@igeos.pl

Formularz zgłoszenia

Pakiety promocyjne WIGILIA 2018

Formularz zamowienia pakietów WIGILIA 2018 - pdf

Formularz zamowienia pakietów WIGILIA 2018 - doc

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.