Targi Kielce S.A.

Targi Kielce S.A.


Prezes Zarządu: Andrzej Mochoń

ul. Zakładowa 1 ,25-672 Kielce

Telefon: 41 / 365 12 22 Fax: 41 / 345 62 61

enex@targikielce.pl , http://www.targikielce.pl
NIP: 657-030-98-03

Profil działalności

  • Organizacja targów.

Oferta

Targi Kielce - wicelider polskiego rynku targowego oraz najdynamiczniej rozwijający się ośrodek targowy w Polsce - swoim wystawcom oferuje klimatyzowane pawilony wystawowe, nowoczesne Centrum Konferencyjne oraz kompleks restauracyjno-konferencyjny o najwyższym standardzie. Obiekty wystawiennicze TK, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiadają pełną infrastrukturę targową- od wody i prądu, po Internet i specjalistyczne usługi teleinformatyczne, dostępne na każdym stoisku w pawilonie i na terenie otwartym.

Kielecki ośrodek wystawienniczy należy do międzynarodowych organizacji targowych: UFI - Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego z siedzibą w Paryżu oraz CENTREX -Międzynarodowego Stowarzyszenia Statystyki Targowej z siedzibą w Budapeszcie. Targi Kielce wyspecjalizowały się w organizowaniu targów o charakterze przemysłowym. Corocznie w kieleckim ośrodku targowym organizowane jest ponad 25 imprez wystawienniczych. Największe i najbardziej prestiżowe kieleckie wystawy to Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL, Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.
Targi Kielce zapraszają szczególnie do udziału w marcowych imprezach wystawienniczych o tematyce energetycznej: Międzynarodowych Targach Energetyki ENEX oraz odbywających się równolegle Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia. W roku 2004 ENEX odbędzie się w dniach 23-25 marca.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się