Siemens Sp. z o.o.

Siemens Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Dominika Bettman

Żupnicza 11 ,03-821 Warszawa

Telefon: +48 22 / 870 90 00 Fax: +48 22 / 870 90 09

energetyka.pl@siemens.com , www.siemens.com/pl/pl/home.html
NIP: 526-03-02-870

Profil działalności:

Siemens Sp. z o.o. to polska spółka globalnego koncernu technologicznego, która została utworzona w 1991 roku. Oferuje na polskim rynku rozwiązania i produkty Siemensa, a także usługi inżynieryjne, doradcze i serwisowe z zakresu automatyki przemysłowej i napędów, automatyki budynkowej, wytwarzania energii oraz jej przesyłu i rozdziału. Zatrudnia wysokiej klasy specjalistów i absolwentów, oferując im dynamiczny rozwój zawodowy i nowoczesne środowisko pracy. Angażuje się w ważne społecznie projekty, wspierając polską naukę i kulturę.

Siemens od początku swego istnienia jest aktywnym partnerem polskiej gospodarki, przyczyniającym się do jej modernizacji i promującym technologie, które zapewniają efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych i zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.