Wydarzenia
6 czerwca 2019

w imieniu Zarządu zapraszam Panią / Pana do wzięcia udziału w XXVII Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska, zwołanym na mocy uchwały Zarządu na dzień 6 czerwca 2019 roku (czwartek) na godz. 13:00.

Miejscem Walnego Zgromadzenia będzie sala konferencyjna Caravelle w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24.

W przypadku braku kworum został ustalony II termin XXVII Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego w tym samym miejscu na dzień 6 czerwca 2019 roku na godz. 13:15.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z § 16 pkt 5 Statutu IGEOS wszystkie materiały zostaną udostępnione najpóźniej na 7 dni przed datą Walnego Zgromadzenia, po wpisaniu hasła podanego w zawiadomieniach.

Przypominam, że zgodnie z § 15 pkt 3 Statutu IGEOS Członkowie Izby biorą udział w Walnym Zgromadzeniu osobiście, za pośrednictwem swoich organów lub przez pełnomocnika. W związku z powyższym prosimy, aby osoba, która w Państwa imieniu będzie brała udział w Walnym Zgromadzeniu, posiadała stosowne pisemne pełnomocnictwo wraz z odpisem z właściwego rejestru, z którego wynikać będzie umocowanie do działania w imieniu Spółki.

Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 31.05.2019 r. na adres e-mail: sekretariat@igeos.pl lub pod nr tel. 22/621 65 72.

Z wyrazami szacunku 

Monika Silva
p.o. Dyrektora Generalnego
Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska

Materiały do pobrania:

Miejsce:

  • Hotel Airport Okęcie - 6 czerwca 2019 roku (czwartek) na godz. 13:00.
  • ul. Komitetu Obrony Robotników 24
  • 02-148 Warszawa
  • Sala konferencyjna Caravelle (parter)

Bliższych informacji udziela:

Mariola Sadowska
sekretariat@igeos.pl
22 621 65 72

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się