IFS Poland

IFS Poland


Prezes: Marcin Taranek

ul. Flisa 4 ,02-247 Warszawa

Telefon: +48 22 245 51 50 Fax: +48 22 577 45 01

info.pl@ifsworld.com , http://www.ifsworld.com/pl/
NIP: 527-00-00-739

Profil działalności

IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej polecanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad milion użytkowników z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich.

W Polsce firma IFS działa od 1992 r., obsługując ponad 260 klientów z czterech biur własnych. W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. Do grupy klientów firmy IFS w sektorze energetyki i użyteczności publicznej w Polsce należą m.in.: Enea Wytwarzanie sp. z o.o., PGNiG Termika, TAURON Wytwarzanie S.A., MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A. i MPWiK SA we Wrocławiu

Więcej informacji: IFSworld.com

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się