Ramboll Polska Sp. z o.o.

Ramboll Polska Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Jacek Czerwonka

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7 ,02-366 Warszawa

Telefon: 22 631 05 50 Fax: 22 620 39 03

rpl-biuro@ramboll.com , http://www.ramboll.pl
NIP: 526-02-06-652

Profil działalności

  • Usługi konsultingowe i inżynierskie w zakresie energetyki.

Oferta

Pełny zakres usług konsultingowych i inżynierskich w dziedzinie energetyki, obejmujący elektro­energetykę i wytwarzanie, w tym zagadnienia dotyczące nowych bloków gazowo-parowych, reha­bilitacji bloków istniejących, produkcji w skojarzeniu, konwersji na paliwa biomasowe, odpadów węglowych i komunalnych oraz energetyki wiatrowej. W szczególności wykonujemy: usługi Inżyniera Kontraktu przy budowie kompletnych obiektów energetycznych, prace studialne, w tym studia wykonalności, analizy techniczno-ekonomiczne, analizy rynkowe w podanym zakresie, badania "due diligence" obiektów energetycznych w zakresie stanu technicznego i zagadnień ochrony środowiska w procesie prywatyzacji.

Informacje dodatkowe

  • Ramboll Polska jest częścią światowej firmy doradczej, inżynieryjnej i projektowej Ramboll, zatrudniającej łącznie ponad 13 tysięcy specjalistów.

Referencje

Lista referencyjna (pobierz)

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się