LEROUX & LOTZ POLSKA Sp. z o.o.

LEROUX & LOTZ POLSKA Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Krzysztof Krochmal

Sowińskiego 11 ,11-121 Gliwice

Telefon: +48 500 121 819

, www.lerouxlotz.com
NIP: 583-29-12-599

Profil działalności:

Leroux & Lotz Polska to spółka córka Leroux & Lotz Technologies, francuskiego producenta kotłów opalanych biomasą i RDF, której obszar działania obejmu wszystkie kraje Europy Centralnej i Wschodniej.

Oferta:

Leroux & Lotz to lider w dziedzinie kotłów na biomasę i energii z odpadów. Leroux & Lotz Technologies (LLT) projektuje, produkuje i oferuje globalne rozwiązania w zakresie produkcji energii od 1 do 150 MWth, odpowiednie dla wszystkich rodzajów paliw. Nasza oferta skierowana jest do nowych instalacji oraz modernizacji istniejących instalacji. Nasze rozwiązania są zarówno innowacyjne, jak i sprawdzone, aby rzetelnie prowadzić naszych klientów do bardziej wydajnych rozwiązań i wykorzystania nowych paliw.
Kierując się duchem innowacji, Leroux & Lotz mobilizuje swoje zasoby i umiejętności, aby tworzyć i realizować jutrzejsze rozwiązania, które będą wspierać klientów w ich rozwoju. Aby to osiągnąć, Leroux i Lotz opierają się na zasobach wewnętrznych (ekspertyzy, obliczenia, projekty ...) i nie wahają się zainwestować każdego roku prawie 4% swoich obrotów w programy badawczo-rozwojowe. Dążąc do tego, aby zawsze oferować produkty o wysokiej wydajności i wartości dodanej, podejście Leroux & Lotz opiera się na partnerstwie z klientami, aby wspólnie opracować technologie, które będą skutecznie reagować na oczekiwania rynku.

Referencje:

Aby zobrazować możliwości LLT zachęcamy do wizyty naszej stronie gdzie przestawiamy referencje z najnowszych realizacji.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.