Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o.

Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o.


Prezes Zarządu: Stanisław Kalarus

Chłodna 51 ,00-867 Warszawa

Telefon: 48 32 783 53 60 Fax: 48 32 783 53 70.

biuro@energomontaż-zachod.pl , http://www.energomontaz-zachod.pl

Adres rejestrowy: 

Ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa

Adres korespondencyjny:
siedziba Biura Zarządu: 40-851 Katowice, ul. Żelazna 9.
Tel. + 48 32 783 53 60
Fax + 48 32 783 53 70.

Oferta:

Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. świadczy usługi: budowlano -montażowe, realizuje dostawy dla energetyki i przemysłu, w tym głównie spożywczego, drzewnego, stoczniowego, chemicznego, naftowego i hutniczego.

Produkujemy głównie na rynek krajowy i do państw Unii Europejskiej. Nasze urządzenia trafiają również do odbiorców finalnych na rynku chińskim, amerykańskim i afrykańskim.

Prowadzimy swoją działalność na rynku wytwórstwa i montażu konstrukcji stalowych oraz urządzeń od ponad pięćdziesięciu lat. Naszym atutem są wysokie kwalifikacje kadry pracowniczej.

Świadczymy usługi dźwigowe i transportowe.

Referencje:

  • ENERGA Ostrołęka - Budowa źródła ciepła w Elektrowni B poprzez uciepłownienie 3 szt. turbin 220 MW w zakresie wymienników, modernizacji turbin , rurociągów pary i wody i zabudowy akumulatora w tym projekt , dostawy , AKPiA
  • PGNiG TERMIKA - Modernizacja przegrzewaczy kotła fluidalnego OFZ 450A w EC Żerań
  • PGNiG TERMIKA - Modernizacja palników olejowych rozruchowych  kotła fluidalnego OFZ 450 B wraz z gospodarką olejową w EC Żerań - I i II etap instalacji
  • PGNiG TERMIKA - Modernizacja kotłowni PTWM 4x100 MW w Ciepłowni Wola - I  etap instalacji w CIEPŁOWNI WOLA
  • PGNiG TERMIKA - Modernizacja kotłów PTWM 2x100 MW w EC Siekierki - I  etap instalacji  w EC SIEKIERKI
  • TAURON Wytwarzanie - Modernizacja i remont kapitalny kotła OP-650k bloku nr 9 w zakresie: część ciśnieniowa, izolacje, układ zasilania kotła powietrzem i paliwem, armatura wysokociśnieniowa i osprzęt, dmuchanie kotła po zakończonym montażu w EL. ŁAZISKA
  • Spółka Energetyczna JASTRZĘBIE S.A. - Budowa układu kogeneracyjnego z silnikiem opalanym gazem koksowniczym o mocy 3MWe w Koksowni Częstochowa Nowa.
Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się