BIRETA - Professional Translations Kempińska & Woźniakowska

BIRETA - Professional Translations Kempińska & Woźniakowska


Dyrektor: Joanna Woźniakowska

ul. Bronikowskiego 3/1 ,02-796 Warszawa

Telefon: 22 648 55 77, 22 648 00 66 Fax: 22 648 10 89

bireta@bireta.pl , http://www.bireta.pl/
NIP: 521-32-15-023

Od lat specjalizujemy się w tłumaczeniach dużych projektów energetycznych, zdobyliśmy zaufanie wiodących na świecie firm z branży energetycznej. Do naszych Klientów należą członkowie Izby: Instytut Energetyki, Alstom Power, Foster Wheeler (oraz Foster Wheeler Iberia), Energa S.A., Epid, Polimex Mostostal. Naszym stałym i wieloletnim Klientem jest również niemiecki koncern AE&E Lentjes dawniej Lurgi Lentjes oraz duńska firma SMS AS współpracująca z DEPA (Duńską Agencją Ochrony Środowiska).

Naszymi tłumaczami i weryfikatorami są specjaliści z danych dziedzin - inżynierowie budowlani, automatycy, elektrycy, mechanicy, gazownicy, informatycy. Wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach dużych projektów technicznych, takich jak:

  • instalacje odsiarczania,
  • bloki energetyczne,
  • bloki gazowo-parowe,
  • elektrofiltry,
  • kotły fluidalne.
Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się