Emerson Automation Solutions Final Control Polska Sp. z o.o.

Emerson Automation Solutions Final Control Polska Sp. z o.o.


Prezes: Andrzej Rokosz

Al. Jerozolimskie 202 ,02-486 Warszawa

Telefon: 22 874-01-86 do 89 Fax: 22 874-01-69

info@pentair-valves.pl , http://www.pentair-valves.pl
NIP: 522 25 85 050

Tyco Valves & Controls jest częścią koncernu Tyco International, który zatrudnia 120.000 pracowników i uzyskuje roczny obrót ponad 20 miliardów USD. Tyco Valves & Controls jest największym na świecie producentem armatury przemysłowej dla różnorodnych zastosowań, ze szczególnym uzwględnieniem armatury dla energetyki i ciepłownictwa, chemii i petrochemii oraz gazownictwa i przemysłu naftowego. W Europie zlokalizowanych jest kilkanaście zakładów produkcyjnych o wieloletnim doświadczeniu w produkcji armatury przemysłowej, a najważniejsze wśród nich to:

  • Tyco Sempell (Niemcy) - mający ponad 130 lat tradycji i wytwarzający armaturę na wysokie parametry dla energetyki konwencjonalnej oraz atomowej
  • Tyco Vanessa (Włochy) - będący największym na świecie producentem armatury przepustnicowej z potrójnym mimośrodem
  • Tyco Keystone (Holandia) - będący jednym z najdłużej działających w Europie producentów przepustnic miękkouszczelkowych

Na rynku Polskim Tyco Valves & Controls działa bezpośrednio od 20 lat, oferując pełną gamę swoich produktów, fachowe doradztwo realizowane przez doświadczoną kadrę inżynierską oraz fachowy i szybki serwis.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się