Wydarzenia
19-21 czerwca 2018

Electrify Europe to pierwsze na świecie wydarzenie poświęcone konwergencji zachodzącej między sektorem wytwarzania energii a sektorem przesyłu i dystrybucji, opartej na cyfryzacji, dekarbonizacji, decentralizacji i elektryfikacji. 

Ta unikalna platforma dostarczona przez zaufane marki energetyczne POWER-GEN i DistribuTECH została zaprojektowana do wspierania wymiany informacji pomiędzy stałymi i nowymi graczami w celu tworzenia zaawansowanych rozwiązań w całym łańcuchu wartości energii elektrycznej. Inspirując myśl, przywództwo, współpracę i innowacyjność, Electrify Europe jednoczy wszystkie aspekty europejskiego rynku, by przeistaczać przyszłość energii elektrycznej. Targi PowerGen w 2017 roku w Kolonii, zebrały ponad 11 000 odwiedzających i ponad 400 wystawców. W ich trakcie odbyło się ponad 70 konferencji naukowych, w których udział wzięło ponad 250 prelegentów z obszarów biznesu, nowych technologii i nauki.

Pod patronatem:

Lokalizacja polskiego pawilonu:

  • Hala A, stanowisko A-L52/M52 – 108 m2

Koordynator Polskiego Pawilonu:

Szymon Antończyk
E-mail: info@polskipawilon.pl
tel.kom.: +48 607 872 262

Zaproszenie

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się