Wydarzenia
6 grudnia 2018

Izba Gospodarcza Energetykii Ochrony Środowiska przy współpracy z Towarzystwem Gospodarczym Polskie Elektrownie i PSE S.A. już po raz XVII jest organizatorem seminarium pt." szczyt jesienno-zimowy - seminarium dla dyspozytorów w spółkach dystrybucyjnych i dyżurnych inżynierów ruchu  w elektrowniach i elektrociepłowniach"

Seminarium odbędzie się w dniu 6 grudnia 2018 r. w Konstancinie - Jeziornie w siedzibie PSE oraz w Hotelu CKA Mrówka przy ul. Przekorna 33 w Warszawie (w odległości 2 km od PSE).

Do udziału zapraszamy Państwa pracowników - osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo systemu elektroenergetycznego i współpracę  z  PSE S.A. Podczas seminarium zostanie dokonana ocena pracy KSE w szczycie 2017/2018 przeanalizowane zostaną i podsumowane tegoroczne zakłócenia i problemy w szczególności spowodowanych zjawiskami atmosferycznymi jak i podłączeniem nowych mocy wytwórczych do systemu oraz wymiana doświadczeń pomiędzy podmiotami KSE (przedstawiciele elektrowni, elektrociepłowni i operatorów systemu dystrybucyjnego).

Seminarium będzie dobrą okazją do pozyskania aktualnej wiedzy od wysokiej klasy specjalistów oraz informacji o przyszłościowych technologiach.

Załączony formularz zgłoszeniowy seminarium po wypełnieniu prosimy odesłać do dnia 30 listopada 2018 r. na e-mail: m.silva@igeos.pl

Miejsce konferencji:

  • 6 grudnia 2018r,
  • PSE S.A. Konstancin  Jeziorna,
  • ul. Warszawska 165 / CKA Mrówka Warszawa

Bliższych informacji udziela:

Monika Silva (IGEiOŚ)
Telefon: +48 784 422 110
email: m.silva@igeos.pl

Program seminarium

Formularz zgłoszenia

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się