Wydarzenia
10-11 października 2018

Targi SyMas to jedyne takie spotkanie w Polsce, mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. 

Targi odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu. Imprezie towarzyszy bogaty program: seminaria workShops, Konferencja Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich organizowana przez magazyn Powder&Bulk i Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Równolegle odbywają się Targi Maintenance.

www.symas.krakow.pl

Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Targi odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, m.in. z: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego. Targom towarzyszy bogaty program naukowy: seminaria workShops i Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Równolegle odbywają się Targi SyMas.

www.mtc.krakow.pl

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
Polityka prywatności Zgadzam się