II Kongres Innowacji Now strategia IGEOS Ankieta


Organizowane imprezy

Konferencja "Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice - doświadczenia z budowy i oddania do eksploatacji"

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji pt. „Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice  - doświadczenia z budowy i oddania do eksploatacji”, która odbędzie się w dniu  13 czerwca br. (środa) w sali konferencyjnej na terenie Elektrowni.

Na konferencji wystąpią najbardziej kompetentni przedstawiciele inwestora i wykonawców, którzy przekażą informacje o powstaniu projektu, parametrach i szczegółach technicznych bloku, przebiegu budowy oraz rozruchu nowego bloku.

Udział w konferencji to również wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na żywo największy w Europie blok węglowy, poznać jego parametry, posłuchać doświadczeń inżynierów z eksploatacji.

Konferencje Izby towarzyszące inwestycjom w energetyce na różnych ich etapach cieszą się największym zainteresowaniem. ENEA i Mitsubishi Hitachi Power System, czyli Inwestor i Lider firm realizujących, pokażą także podczas tej konferencji nad czym aktualnie pracują np. nad współczesnymi technologiami węglowymi dla energetyki.

Partner konferencji:

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 8 czerwca br.

Dodatkowe informacje

Miejsce konferencji:

  • 13 czerwca 2018r, (środa)
  • Sala Konferencyjna w Elektrowni Kozienice

Bliższych informacji udziela:

Monika Silva (IGEiOŚ)
Telefon: +48 784 422 110
email: m.silva@igeos.pl

Program konferencji

Formularz zgłoszenia