Organizowane imprezy

Jubileusz 25-lecia IGEiOŚ i I Kongres Innowacji w Energetyce

zapraszamy do udziału w I Kongresie Innowacji w Energetyce organizowanym w dniu 26 października br. w Warszawie w Airport Hotel Okęcie.

Program Kongresu został wypracowany pod kierownictwem profesorów: Wojciecha Nowaka z AGH i Konrada Świrskiego z Politechniki Warszawskiej, którzy ten  Kongres poprowadzą.  Są to wybitni uczeni młodej generacji i uznane autorytety w europejskiej i światowej energetyce.

Celem Kongresu jest stworzenie platformy do dyskusji na temat rozwoju energetyki. Bardzo istotne jest podkreślenie współpracy świata biznesu i środowiska naukowego oraz ukazanie wdrożenia i wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technicznych i informatycznych w energetyce.

Wydarzenie to skupi kluczowych decydentów i liderów sektora energetycznego. Honorowym Patronem Kongresu został Prezes Urzędu Regulacji Energetyki oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, Pełnomocnik ds. Polityki Klimatycznej w Ministerstwie Środowiska a patronatu udzielili: Minister Energii oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Wśród znakomitych prelegentów, których przedstawiamy w załączonym programie, nie zabraknie głosu studentów uczelni technicznych.

W organizację wydarzenia zaangażowały się czołowe firmy z sektora energetycznego zostając Partnerami Kongresu i zapowiadając ciekawą i ożywioną dyskusję na temat nowoczesnych rozwiązań wpływających na rozwój sektora i całej gospodarki kraju.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja na podstawie załączonego formularza.

Dodatkowe informacje

Miejsce konferencji:

  • Sala konferencyjna Zeppelin i Concorde (7 piętro),
  • Airport Hotel Okęcie, Warszawa, ul. 17 stycznia 24

Bliższych informacji udziela:

Monika Silva (IGEiOŚ)
Telefon: 22 / 621 35 29
email: m.silva@igeos.pl

Formularz zgłoszenia

Program